ارسال شده توسط :

روابط عمومی

منبع :

دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارسنجان

زمان ارسال :

یکشنبه,8 مرداد 1396

دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارسنجان

رشته های علوم پزشکی

دکتر محمد مهدی رحیمی

تلاشی که به ثمر می نشیند

رقابت دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارسنجان با دانشگاه های بزرگ ایران در کسب کرسی های آموزشی رشته های پزشکی

بر اساس گزارش وزارت بهداشت دانشگاه ارسنجان برای تصویب رشته های علوم پزشکی با دانشگاههای بزرگ رقابت میکند
پرتال جامع شهرستان ارسنجان:

به همت مدیریت دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارسنجان ، این دانشگاه تاکنون توانسته است در کسب کرسی های آموزشی رشته های معتبر علوم پزشکی ، گوی سبقت را از سایر رقبای دانشگاهی خود برباید.

به گفته دکتر محمد مهدی رحیمی ، تاکنون رشته های مامایی ، روانشناسی بالینی ، اتاق عمل و هوشبری از جمله رشته هایی هستند که مجوزهای مورد نیاز را اخذ و از سال تحصیلی جدید در این دانشگاه تدریس خواهند شد . این در حالی است که رشته های تحصیلی دیگر نیز در کنار این رشته ها در دستور کار قرار دارد تا با اخذ مجوزهای مورد نیاز به جمع رشته های مصوب این واحد دانشگاهی افزوده شود . 

دکتر رحیمی افزود : رشته اتاق عمل برای اولین بار در جنوب کشور و در استان فارس در واحدهای دانشگاهی آزاد اسلامی تدریس می شود و این افتخاری برای مردم شهرستان ارسنجان خواهد بود . همچنین 4 رشته مذکور در مقاطع دکتری و کارشناسی ارشد تدریس می شوند و 12 رشته تحصیلی دیگر نیز مراحل تایید خود را می گذرانند . 

 

.
نظرات و یادداشت ها
افزودن نظر جدید
نام و نام خانوادگی:
ایمیل:
متن پیام:تصویر فوق را وارد کنید


رئیس اداره محیط زیست ارسنجان اعلام کرد که 18 هزار متر مربع از عرصه‌های محیط زیستی منطقه بختگان این شهرستان از متصرفان خلع ید و رفع تصرف شد .
بهره گیری از دانش و فناوری لیزر درمانی برای درمان ضایعات پوستی و زیبایی موضوعی است که جاذبه فراوان دارد ، برخی سوجویان با بهره‌گیری از عطش تقاضا برای استفاده از این فناوری اقدام به راه اندازی مراکز غیر مجاز به ویژه در شهرستان‌ها کرده اند ، اخیرا دو مرکز لیزر درمانی غیر مجاز در شهرستان ارسنجان شناسایی شد و به تعطیلی کشید.
با توجه به برگزاری ١٣ سال سوگواره شعر عاشورایی فارس، شهرستان ارسنجان و هنرمندان و این اداره آمادگی کامل را دارد که جشنواره شعر رضوی را به صورت استانی یا منطقه ای برگزار نماید.
محور ارسنجان- خرامه یکی از محورهای مهم استان فارس است که عدم تکمیل آن نه تنها سبب بروز تصادفات متعدد می‌شود بلکه ۲ شهرستان ارسنجان و خرامه را در بن‌بست قرار داده است.
عاون محیط زیست طبیعی و تنوع زیستی سازمان محیط زیست تاکید کرد که بهترین راهکار برای رونق طبیعت گردی، استفاده از توان جوامع محلی است.