ارسال شده توسط :

روابط عمومی

منبع :

دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارسنجان

زمان ارسال :

یکشنبه,8 مرداد 1396

دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارسنجان

نماز جمعه

حجت الاسلام احمدی

تقدیر

فعالان نماز جمعه

در هفته ای که گذشت

فعالان و همکاران ستاد نماز جمعه ارسنجان تجلیل شدند

ئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارسنجان، روسای ادارات و نهاد‌ها و پزشکانی که در یک سال گذشته با همکاری و حضور فعال خود در ستاد اقامه نماز جمعه ارسنجان فعالیت داشته‌اند به‌مناسبت سالروز اقامه اولین نماز جمعه در جمهوری اسلامی، تجلیل شدند.
پرتال جامع شهرستان ارسنجان:

امام جمعه ارسنجان با تشریح فعالیت‌های ستاد اقامه نماز و اهمیت انسجام و شکل گیری این فریضه سیاسی عبادی از تلاش روسای ادارات و نهادهایی که با این ستاد همکاری داشته‌اند، تشکر کرد.

حجت الاسلام ابراهیم احمدی خواست که همچون گذشته ارتباطشان را با این مجموعه حفظ کرده و منسجم‌تر از پیش عمل کنند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی ارسنجان به خبرنگار آنا گفت: «به تکلیف عمل می‌کنیم و دانشگاهی که با پسوند اسلامی و از سوی رهبر فرزانه انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) شکل گرفته همیشه و همه جا از نظام مقدس اسلامی حمایت خواهد کرد چون خود را فرزند انقلاب و زائیده نماز دشمن شکن جمعه می‌داند.»

دکتر محمدمهدی رحیمی افزود: «بیرق دانشگاه آزاد اسلامی به برکت انقلاب بر فراز قله‌های دانش این مرز و بوم بر افراشته است و شک نداریم که حضور در تمام حرکت‌های مذهبی فرهنگی و اجتماعی وظیفه ما است.»

وی گفت: «نظر مثبت امام جمعه ارسنجان به مجموعه دانشگاه ستودنی است. تعامل دانشگاه با مجموعه‌های فرهنگی به ویژه ستاد اقامه نماز جمعه و بویژه حجت‌الاسلام احمدی راه‌گشای مشکلات دانشگاه بوده است.»

.
نظرات و یادداشت ها
افزودن نظر جدید
نام و نام خانوادگی:
ایمیل:
متن پیام:تصویر فوق را وارد کنید


رئیس اداره محیط زیست ارسنجان اعلام کرد که 18 هزار متر مربع از عرصه‌های محیط زیستی منطقه بختگان این شهرستان از متصرفان خلع ید و رفع تصرف شد .
بهره گیری از دانش و فناوری لیزر درمانی برای درمان ضایعات پوستی و زیبایی موضوعی است که جاذبه فراوان دارد ، برخی سوجویان با بهره‌گیری از عطش تقاضا برای استفاده از این فناوری اقدام به راه اندازی مراکز غیر مجاز به ویژه در شهرستان‌ها کرده اند ، اخیرا دو مرکز لیزر درمانی غیر مجاز در شهرستان ارسنجان شناسایی شد و به تعطیلی کشید.
با توجه به برگزاری ١٣ سال سوگواره شعر عاشورایی فارس، شهرستان ارسنجان و هنرمندان و این اداره آمادگی کامل را دارد که جشنواره شعر رضوی را به صورت استانی یا منطقه ای برگزار نماید.
محور ارسنجان- خرامه یکی از محورهای مهم استان فارس است که عدم تکمیل آن نه تنها سبب بروز تصادفات متعدد می‌شود بلکه ۲ شهرستان ارسنجان و خرامه را در بن‌بست قرار داده است.
عاون محیط زیست طبیعی و تنوع زیستی سازمان محیط زیست تاکید کرد که بهترین راهکار برای رونق طبیعت گردی، استفاده از توان جوامع محلی است.