ارسال شده توسط :

ادمین

منبع :

پورتال جامع شهرستان ارسنجان

زمان ارسال :

دوشنبه,9 مرداد 1396

دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارسنجان

دکتر محمد مهدی رحیمی

رشته های جدید

تصویب

علوم پزشکی

خبر آمد خبری در راه است!

خیز دانشگاه آزاد واحد ارسنجان در کسب افتخاری دیگر

ریاست دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارسنجان از برداشته شدن گام دیگری به منظور توسعه کرسی های آموزشی این واحد دانشگاهی خبر داد.
پرتال جامع شهرستان ارسنجان:

 

در راستای توسعه کرسی های آموزشی واحد دانشگاهی ارسنجان ، کارشناسان وزارت بهداشت و درمان از این واحد دانشگاهی بازدید به عمل آوردند.

دکتر رحیمی ، رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارسنجان ، امروز دوشنبه از برگزاری جلسه ارزیابی توانمندی های این واحد دانشگاهی با حضور کارشناسان وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی به منظور افزودن رشته های جدید علوم پزشکی خبر داد. 

ایشان افزود : در این جلسه، کارشناسان وزارت بهداشت و درمان با هدف تصویب رشته های کارشناسی ارشد روانشناسی سلامت ، روانشناسی بالینی وبهداشت روان به جمع رشته های مصوب این دانشگاه ، به بررسی قابلیت ها و توانمندی ها و ظرفیت های این واحد دانشگاهی پرداختند .

 

 

 

.
نظرات و یادداشت ها
افزودن نظر جدید
نام و نام خانوادگی:
ایمیل:
متن پیام:تصویر فوق را وارد کنید


رئیس اداره محیط زیست ارسنجان اعلام کرد که 18 هزار متر مربع از عرصه‌های محیط زیستی منطقه بختگان این شهرستان از متصرفان خلع ید و رفع تصرف شد .
بهره گیری از دانش و فناوری لیزر درمانی برای درمان ضایعات پوستی و زیبایی موضوعی است که جاذبه فراوان دارد ، برخی سوجویان با بهره‌گیری از عطش تقاضا برای استفاده از این فناوری اقدام به راه اندازی مراکز غیر مجاز به ویژه در شهرستان‌ها کرده اند ، اخیرا دو مرکز لیزر درمانی غیر مجاز در شهرستان ارسنجان شناسایی شد و به تعطیلی کشید.
با توجه به برگزاری ١٣ سال سوگواره شعر عاشورایی فارس، شهرستان ارسنجان و هنرمندان و این اداره آمادگی کامل را دارد که جشنواره شعر رضوی را به صورت استانی یا منطقه ای برگزار نماید.
محور ارسنجان- خرامه یکی از محورهای مهم استان فارس است که عدم تکمیل آن نه تنها سبب بروز تصادفات متعدد می‌شود بلکه ۲ شهرستان ارسنجان و خرامه را در بن‌بست قرار داده است.
عاون محیط زیست طبیعی و تنوع زیستی سازمان محیط زیست تاکید کرد که بهترین راهکار برای رونق طبیعت گردی، استفاده از توان جوامع محلی است.