ارسال شده توسط :

ادمین

منبع :

سایت خبری شیراز

زمان ارسال :

سه شنبه,10 مرداد 1396

حسین نعمتی

شورای شهر

رئیس شورای اسلامی استان فارس:

پاشنه آشیل کشور اقتصاد و اشتغال است

رئیس شورای اسلامی استان فارس گفت: پاشنه آشیل جمهوری اسلامی مشکلات اقتصادی و بیکاری و مقابله با معضل بیکاری و اجرایی کردن فرامین مقام معظم رهبری مبنی بر سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال است.
پرتال جامع شهرستان ارسنجان:

 

حسین نعمتی ظهر امروز در سی‌وچهارمین نشست شورای اسلامی استان فارس در سخنانی اظهار داشت: احداث، مرمت، بازسازی و آسفالت محورها به‌ویژه محورهای مواصلاتی در فارس علاوه بر کوتاه کردن مسیر، تأثیر بسزایی در اتلاف وقت و انرژی داشته و بار ترافیکی را کاهش می‌دهد.

وی خاطرنشان کرد: احداث محورهای مواصلاتی در استان فارس به‌ویژه محور لپویی به شهر جدید صدرا با 700 متر تونل، آسفالت محور سر پنیران به طول 11 کیلومتر، آسفالت و عملیات اجرایی 17 کیلومتر از محور سرچهان به ارسنجان که این استان را به استان‌های کرمان و یزد متصل و شهرستان‌های ارسنجان و بوانات را از انزوا خارج می‌کند، ازجمله مطالبات مهم اعضای شوراهای اسلامی است.

رئیس شورای اسلامی استان فارس تصریح کرد: خواسته‌های بسیاری از اعضای شورای اسلامی استان علاوه بر رفع تنگناهای مالی و اقتصاد، توجه به زیرساخت‌های فرهنگی، عمرانی، اجتماعی و نیز تسریع در روند اجرایی محورهای مواصلاتی است که کمک بسیاری به کاهش تصادفات جاده‌ای و بار ترافیکی می‌کند.

نعمتی با اشاره به اینکه شوراهای اسلامی شریان جامعه را در دست داشته و نیازمند حمایت و پشتیبانی مالی و معنوی از سوی دیگر دستگاه‌های اجرایی هستند، افزود: این نهاد مردمی وابسته به دستگاهی نیست وبر اساس قانون یکی از ارکان اصلی تصمیم‌گیری، همکار پرتلاش دولت و بازوی توانمند مجلس شورای اسلامی است.

.
نظرات و یادداشت ها
افزودن نظر جدید
نام و نام خانوادگی:
ایمیل:
متن پیام:تصویر فوق را وارد کنید


رئیس اداره محیط زیست ارسنجان اعلام کرد که 18 هزار متر مربع از عرصه‌های محیط زیستی منطقه بختگان این شهرستان از متصرفان خلع ید و رفع تصرف شد .
بهره گیری از دانش و فناوری لیزر درمانی برای درمان ضایعات پوستی و زیبایی موضوعی است که جاذبه فراوان دارد ، برخی سوجویان با بهره‌گیری از عطش تقاضا برای استفاده از این فناوری اقدام به راه اندازی مراکز غیر مجاز به ویژه در شهرستان‌ها کرده اند ، اخیرا دو مرکز لیزر درمانی غیر مجاز در شهرستان ارسنجان شناسایی شد و به تعطیلی کشید.
با توجه به برگزاری ١٣ سال سوگواره شعر عاشورایی فارس، شهرستان ارسنجان و هنرمندان و این اداره آمادگی کامل را دارد که جشنواره شعر رضوی را به صورت استانی یا منطقه ای برگزار نماید.
محور ارسنجان- خرامه یکی از محورهای مهم استان فارس است که عدم تکمیل آن نه تنها سبب بروز تصادفات متعدد می‌شود بلکه ۲ شهرستان ارسنجان و خرامه را در بن‌بست قرار داده است.
عاون محیط زیست طبیعی و تنوع زیستی سازمان محیط زیست تاکید کرد که بهترین راهکار برای رونق طبیعت گردی، استفاده از توان جوامع محلی است.