ارسال شده توسط :

ادمین

منبع :

سایت خبری شیراز

زمان ارسال :

سه شنبه,10 مرداد 1396

حسین نعمتی

شورای شهر

رئیس شورای اسلامی استان فارس:

پاشنه آشیل کشور اقتصاد و اشتغال است

رئیس شورای اسلامی استان فارس گفت: پاشنه آشیل جمهوری اسلامی مشکلات اقتصادی و بیکاری و مقابله با معضل بیکاری و اجرایی کردن فرامین مقام معظم رهبری مبنی بر سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال است.
پرتال جامع شهرستان ارسنجان:

 

حسین نعمتی ظهر امروز در سی‌وچهارمین نشست شورای اسلامی استان فارس در سخنانی اظهار داشت: احداث، مرمت، بازسازی و آسفالت محورها به‌ویژه محورهای مواصلاتی در فارس علاوه بر کوتاه کردن مسیر، تأثیر بسزایی در اتلاف وقت و انرژی داشته و بار ترافیکی را کاهش می‌دهد.

وی خاطرنشان کرد: احداث محورهای مواصلاتی در استان فارس به‌ویژه محور لپویی به شهر جدید صدرا با 700 متر تونل، آسفالت محور سر پنیران به طول 11 کیلومتر، آسفالت و عملیات اجرایی 17 کیلومتر از محور سرچهان به ارسنجان که این استان را به استان‌های کرمان و یزد متصل و شهرستان‌های ارسنجان و بوانات را از انزوا خارج می‌کند، ازجمله مطالبات مهم اعضای شوراهای اسلامی است.

رئیس شورای اسلامی استان فارس تصریح کرد: خواسته‌های بسیاری از اعضای شورای اسلامی استان علاوه بر رفع تنگناهای مالی و اقتصاد، توجه به زیرساخت‌های فرهنگی، عمرانی، اجتماعی و نیز تسریع در روند اجرایی محورهای مواصلاتی است که کمک بسیاری به کاهش تصادفات جاده‌ای و بار ترافیکی می‌کند.

نعمتی با اشاره به اینکه شوراهای اسلامی شریان جامعه را در دست داشته و نیازمند حمایت و پشتیبانی مالی و معنوی از سوی دیگر دستگاه‌های اجرایی هستند، افزود: این نهاد مردمی وابسته به دستگاهی نیست وبر اساس قانون یکی از ارکان اصلی تصمیم‌گیری، همکار پرتلاش دولت و بازوی توانمند مجلس شورای اسلامی است.

.
نظرات و یادداشت ها
افزودن نظر جدید
نام و نام خانوادگی:
ایمیل:
متن پیام:تصویر فوق را وارد کنید


جشنواره دانش‌آموزی آداب و رسوم بومی و محلی در ارسنجان برگزار شد.
ظرفیت‌های بومی محلی ارسنجان به نمایش گذاشته شد.
مجموعه مقالات تاریخ مدرسه علمیه سعیدیه ارسنجان توسط حوزه هنری فارس در قالب کتاب منتشر می شود.
به مناسبت هفته پژوهش نگارخانه ماه حوزه هنری انقلاب اسلامی میزبان آثار قرآن نویسی و نسخ خوشنویسی خاندان ارسنجانی است.
طی حکمی از سوی اداره کل ورزش و جوانان استان فارس، صمد ابراهیمی به عنوان رئیس جدید اداره ورزش و جوانان شهرستان ارسنجان معرفی شد.