ارسال شده توسط :

روابط عمومی

منبع :

شبکه بهداشت و درمان ارسنجان

زمان ارسال :

چهارشنبه,11 مرداد 1396

شبکه بهداشت و درمان ارسنجان

محمد هادی ایمانیه

دکتر کوروش قنبری

محمد مهدی برومندی

احداث بیمارستان 32 تختخوابی

بامداد امروز صورت گرفت:

نظارت رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز، بر روند ارایه خدمات سلامت درشهرستان ارسنجان

رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز، صبح امروز، با حضور در شهرستان ارسنجان، بر روند ارایه خدمات سلامت در این شهرستان از نزدیک نظارت کرد.
پرتال جامع شهرستان ارسنجان:

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان ارسنجان، دکتر "محمدهادی ایمانیه"، رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز به همراه مهندس "محمدمهدی برومندی" نماینده مردم شهرستان های مرودشت، پاسارگاد و ارسنجان در مجلس شورای اسلامی، از ابتدای صبح امروز، یازدهم مرداد، با حضور در شهرستان ارسنجان، از نزدیک با روند ارایه خدمات در این شهرستان آشنا شده و در راستای توسعه این خدمات، چاره اندیشی کردند.

نخستین برنامه سفر دکتر ایمانیه که با همراهی دکتر "کرامت اله افراشی" معاون امور اجتماعی دانشگاه و دکتر "عبدالرسول همتی" قائم مقام معاون بهداشتی دانشگاه انجام شد، برپایی نشستی در فرمانداری ارسنجان، پیرامون بررسی وضعیت خدمات سلامت بود.

رییس شبکه بهداشت و درمان ارسنجان در این نشست، گزارشی از وضعیت پروژه های در دست اجرا و خدمات این شبکه ،ارایه کرد.

دکتر"کوروش قنبری" با اشاره به در دست ساخت بودن پنج مرکز خدمات جامع سلامت روستایی با پیشرفت حدود 30 درصدی، گفت: عملیات اجرایی این پروژه ها ،عملا از فروردین امسال آغاز شده  و اغلب در مرحله اجرای سقف، قرار دارند.

دکتر "قنبری" از نوسازی سه خانه بهداشت، ساخت یک مرکز جامع سلامت شهری ،پایگاه سلامت شهری و یک خانه پزشک روستایی، به عنوان دیگر پروژه های عمرانی سلامت در مجموعه این شهرستان یاد کرد و افزود: همچنین کلینیک ویژه این شهرستان، مراحل پایانی محوطه سازی را ،طی می کند.

تکمیل پروژه بیمارستان جدید64تختخوابی ارسنجان، راه اندازی دانشکده پیراپزشکی، تجهیز اورژانس 115 و گسترش حضور متخصصان در این شهرستان، از جمله موارد مطرح شده در این نشست بود.

در ادامه، مهندس برومندی ،رییس دانشگاه علوم پزشکی شیرازوهیات همراه ، از بیمارستان حضرت ولیعصر(عج) ارسنجان ،بازدید کردند.

در این بازدید خدمات بخش های بستری و اتفاقات این بیمارستان 32تخت خوابه، بررسی و ضمن گفت و گو با بیماران و همراهان آنان، خدمات رسانی و اجرای صحیح بسته های خدمتی طرح تحول نظام سلامت، ارزیابی شد.

 از پروژه ساخت کلینیک ویژه این شهرستان، با حضور رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز، نماینده مردم شهرستان های مرودشت، پاسارگاد و ارسنجان در مجلس شورای اسلامی و هیات همراه بازدید شد.

این پروژه به عنوان خدمتی دیگر از طرح تحول نظام سلامت، در دو طبقه و زیربنای 750 مترمربع، هم اکنون مراحل پایانی محوطه سازی را طی می کند و چهار درمانگاه داخلی، جراحی، زنان و دندانپزشکی، برای این کلینیک، پیش بینی شده است.

همچنین بازدید از پروژه از ساخت بیمارستان جدید ارسنجان، دیگر برنامه سفر دکتر ایمانیه و هیات همراه به ارسنجان ،بود.

این بیمارستان، 64تخت خوابه، با پنج هزار و هفتصد مترمربع زیربنا، در سه طبقه در حال ساخت است که هم اکنون در مرحله اجرای سقف طبقه اول، قرار دارد.

دکتر ایمانیه ومهندس برومندی در این بازدید، ضمن بررسی روند ساخت پروژه، بر پیشبرد وتسریع در تکمیل فاز نخست این بیمارستان ، تاکید کردند.

 

.
نظرات و یادداشت ها
افزودن نظر جدید
نام و نام خانوادگی:
ایمیل:
متن پیام:تصویر فوق را وارد کنید


شهردار سعادتشهر گفت :جای هیچگونه نگرانی در مورد باغ قوام وجود ندارد . مسولین نمیگذارند خسارتی به زیر ساخت باغ وارد شود.
فرمانده انتظامی شهرستان ارسنجان از خلع ید یک فقره زمین‌خواری به ارزش ۴ میلیارد ریال از اراضی ملی خبر داد.
رئیس اداره محیط زیست ارسنجان اعلام کرد که 18 هزار متر مربع از عرصه‌های محیط زیستی منطقه بختگان این شهرستان از متصرفان خلع ید و رفع تصرف شد .
بهره گیری از دانش و فناوری لیزر درمانی برای درمان ضایعات پوستی و زیبایی موضوعی است که جاذبه فراوان دارد ، برخی سوجویان با بهره‌گیری از عطش تقاضا برای استفاده از این فناوری اقدام به راه اندازی مراکز غیر مجاز به ویژه در شهرستان‌ها کرده اند ، اخیرا دو مرکز لیزر درمانی غیر مجاز در شهرستان ارسنجان شناسایی شد و به تعطیلی کشید.
با توجه به برگزاری ١٣ سال سوگواره شعر عاشورایی فارس، شهرستان ارسنجان و هنرمندان و این اداره آمادگی کامل را دارد که جشنواره شعر رضوی را به صورت استانی یا منطقه ای برگزار نماید.