ارسال شده توسط :

روابط عمومی

منبع :

شبکه بهداشت و درمان ارسنجان

زمان ارسال :

یکشنبه,15 مرداد 1396

مرکز بهداشت ارسنجان

دکتر قنبری

دکتر علی ایزدی

معاون بهداشت

ابلاغ حکم

از سوی معاون بهداشتی ورییس مرکز بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز صورت گرفت :

صدور ابلاغ رییس مرکز بهداشت ارسنجان

معاون بهداشتی ورییس مرکز بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز ،در حکمی ،ابلاغ سرپرستی دکتر "علی ایزدی" را به معاون بهداشتی ورییس مرکز بهداشت ارسنجان تغییر داد.
پرتال جامع شهرستان ارسنجان:

معاون بهداشتی ورییس مرکز بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز ،در حکمی ،ابلاغ سرپرستی  دکتر "علی ایزدی" را به معاون بهداشتی ورییس مرکز بهداشت ارسنجان تغییر داد.

در این حکم آمده است:

نظر به مراتب تعهد و تجارب جنابعالي و به پيشنهاد جناب آقاي دكتر" قنبري" رئيس شبكه بهداشت و درمان شهرستان ارسنجان ، به موجب اين حكم ،به عنوانمعاون بهداشتي و رئيس مركز  بهداشت شهرستان ارسنجان  " منصوب مي‌گرديد تا با استعانت از الطاف الهي و حسن تدبير در انجام امور بهداشتي، وظايف اجرايي محوله را برابر ضوابط و مقررات قانوني و شرعي، زير نظر رئيس محترم آن شبكه ،به نحوي شايسته به انجام رسانده و به كسب رضاي الهي مفتخر گرديد؛ توفيق روز افزونتان را از خداوند منان مسئلت مي نمايم.

دکتر محسن مقدمی

معاون بهداشتی ورییس مرکز بهداشت استان فارس

.
نظرات و یادداشت ها
افزودن نظر جدید
نام و نام خانوادگی:
ایمیل:
متن پیام:تصویر فوق را وارد کنید


شهردار سعادتشهر گفت :جای هیچگونه نگرانی در مورد باغ قوام وجود ندارد . مسولین نمیگذارند خسارتی به زیر ساخت باغ وارد شود.
فرمانده انتظامی شهرستان ارسنجان از خلع ید یک فقره زمین‌خواری به ارزش ۴ میلیارد ریال از اراضی ملی خبر داد.
رئیس اداره محیط زیست ارسنجان اعلام کرد که 18 هزار متر مربع از عرصه‌های محیط زیستی منطقه بختگان این شهرستان از متصرفان خلع ید و رفع تصرف شد .
بهره گیری از دانش و فناوری لیزر درمانی برای درمان ضایعات پوستی و زیبایی موضوعی است که جاذبه فراوان دارد ، برخی سوجویان با بهره‌گیری از عطش تقاضا برای استفاده از این فناوری اقدام به راه اندازی مراکز غیر مجاز به ویژه در شهرستان‌ها کرده اند ، اخیرا دو مرکز لیزر درمانی غیر مجاز در شهرستان ارسنجان شناسایی شد و به تعطیلی کشید.
با توجه به برگزاری ١٣ سال سوگواره شعر عاشورایی فارس، شهرستان ارسنجان و هنرمندان و این اداره آمادگی کامل را دارد که جشنواره شعر رضوی را به صورت استانی یا منطقه ای برگزار نماید.