ارسال شده توسط :

روابط عمومی

منبع :

شبکه بهداشت و درمان ارسنجان

زمان ارسال :

سه شنبه,17 مرداد 1396

شبکه بهداشت و درمان

اردوی جهادی

با مدیریت شبکه بهداشت و درمان ارسنجان صورت گرفت

حضور تیم اردوی جهادی واحد بین الملل دانشگاه علوم پزشکی شیراز، در شهرستان ارسنجان

جمعی از دانشجویان وپزشکان واحد بین الملل دانشگاه علوم پزشکی شیراز، با حضور در مناطق محروم شهرستان ارسنجان،به مداوای بیماران ، شتافتند.
پرتال جامع شهرستان ارسنجان:

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان ارسنجان،کارشناس مسوول واحد توسعه مرکز بهداشت ارسنجان، گفت:تیم اردوی جهادی واحد بین الملل دانشگاه علوم پزشکی شیرازبا همکاری تعدادی از دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارسنجان،درمنطقه محروم شوراب(از توابع ارسنجان)حضور یافتند.

"علیرضا محمودی" افزود: این جهادگران عرصه بهداشت و سلامت ، در قالب تیمی از متخصصین داخلی،پزشکان عمومی،دندانپزشکان ،تعدادی ماما ودانشجو،در دبیرستان امیر کبیر دهستان "شوراب" حاضر شده وخدمات بهداشتی ودرمانی را به مراجعین، ارایه نمودند.

دکتر "کورش قنبری"رییس شبکه بهداشت ودرمان ارسنجان در حاشیه بازدید بخشدار مرکزی ورییس مرکز بهداشت ارسنجان از روند ارایه خدمات این تیم،ضمن تقدیر از زحمات آنان ،بر آمادگی شبکه بهداشت ودرمان ارسنجان به منظور در اختیار قرار دادن امکانات ولوازم پزشکی مورد نیاز این تیم ،تاکید کرد.

در قالب این اردوی جهادی یک روزه، قريب به 500 نفر از مردم از خدمات تشخيصي ، دارویی ودرماني، به صورت رايگان بهره مند شده و تعدادي از افراد فاقد توان جسمي و حركتي، در روستاهاي همجوار نيز با اعزام پزشک به منازل آنان، ويزيت گرديده و داروي رايگان دريافت نمودند.

.
نظرات و یادداشت ها
افزودن نظر جدید
نام و نام خانوادگی:
ایمیل:
متن پیام:تصویر فوق را وارد کنید


شهردار سعادتشهر گفت :جای هیچگونه نگرانی در مورد باغ قوام وجود ندارد . مسولین نمیگذارند خسارتی به زیر ساخت باغ وارد شود.
فرمانده انتظامی شهرستان ارسنجان از خلع ید یک فقره زمین‌خواری به ارزش ۴ میلیارد ریال از اراضی ملی خبر داد.
رئیس اداره محیط زیست ارسنجان اعلام کرد که 18 هزار متر مربع از عرصه‌های محیط زیستی منطقه بختگان این شهرستان از متصرفان خلع ید و رفع تصرف شد .
بهره گیری از دانش و فناوری لیزر درمانی برای درمان ضایعات پوستی و زیبایی موضوعی است که جاذبه فراوان دارد ، برخی سوجویان با بهره‌گیری از عطش تقاضا برای استفاده از این فناوری اقدام به راه اندازی مراکز غیر مجاز به ویژه در شهرستان‌ها کرده اند ، اخیرا دو مرکز لیزر درمانی غیر مجاز در شهرستان ارسنجان شناسایی شد و به تعطیلی کشید.
با توجه به برگزاری ١٣ سال سوگواره شعر عاشورایی فارس، شهرستان ارسنجان و هنرمندان و این اداره آمادگی کامل را دارد که جشنواره شعر رضوی را به صورت استانی یا منطقه ای برگزار نماید.