ارسال شده توسط :

روابط عمومی

منبع :

شبکه بهداشت و درمان

زمان ارسال :

سه شنبه,17 مرداد 1396

شبکه بهداشت و درمان

دکتر کوروش قنبری

روز خبرنگار

مناسبت ها

خبرنگار

به مناسبت هفده مردادماه و روز خبرنگار

رییس شبکه بهداشت ودرمان ارسنجان، روز خبر نگار را تبریک گفت.

روز ملی خبرنگار که در تقویم جمهوری اسلامی ایران، مصادف است با سالروز شهادت شهید بزرگوار عرصه قلم، شهید "صارمی"، بهانه ای ارزشمند است برای حرمت نهادن و گرامی داشتن جایگاه صاحبان اندیشه و قلم.
پرتال جامع شهرستان ارسنجان:

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان ارسنجان،در پیام دکتر "کورش قنبری "آمده است:

روز ملی خبرنگار که در تقویم جمهوری اسلامی ایران، مصادف است با سالروز شهادت شهید بزرگوار عرصه قلم، شهید "صارمی"، بهانه ای ارزشمند است برای حرمت نهادن و گرامی داشتن جایگاه صاحبان اندیشه و قلم.

خبرنگاران عزیز که لحظه لحظه شان عجین شده با پویایی و حرکت. رسالتی که مرز زمان ندارد و پویاست و به راستی که با هنر آمیخته است و بی شک، حضور در این عرصه و تحمل مشقت های آن، تنها به مدد انگیزه ای راسخ و عزمی مصمم، محقق می شود.

صبر و حوصله ای که گاه تا مرز طاقت فرسایی پیش می رود، اما شیرینی آگاهی بخشی به جامعه و همنوع و تنویر افکار، این دشواری را آسان می کند.

و هفدهم مرداد ماه هر سال بهانه شایسته ای است که ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید صارمی که تا پای جان، آرمان و رسالتش را پاس داشت، ارج نهیم همدلی و همراهی خبرنگاران عزیز، به ویژه خبرنگاران همیشه کوشای شهرستان ارسنجان را که همواره،همدوش مجموعه بهداشت و درمان بوده و ما را در مسیر خدمت، همراهی کرده اند تا با یاری شما بزرگواران، بتوانیم به آرمان جامعه سالم، نزدیک شویم.

اینجانب هم صمیمانه روز خبرنگار را به همه خبرنگاران،خصوصا خبرنگاران محترم شهرستان ارسنجان ،تبریک عرض نموده وسلامتی همه آنان را از درگاه خداوند متعال خواهانم.

کورش قنبری

رییس شبکه بهداشت ودرمان ارسنجان

.
نظرات و یادداشت ها
افزودن نظر جدید
نام و نام خانوادگی:
ایمیل:
متن پیام:تصویر فوق را وارد کنید


رئیس اداره محیط زیست ارسنجان اعلام کرد که 18 هزار متر مربع از عرصه‌های محیط زیستی منطقه بختگان این شهرستان از متصرفان خلع ید و رفع تصرف شد .
بهره گیری از دانش و فناوری لیزر درمانی برای درمان ضایعات پوستی و زیبایی موضوعی است که جاذبه فراوان دارد ، برخی سوجویان با بهره‌گیری از عطش تقاضا برای استفاده از این فناوری اقدام به راه اندازی مراکز غیر مجاز به ویژه در شهرستان‌ها کرده اند ، اخیرا دو مرکز لیزر درمانی غیر مجاز در شهرستان ارسنجان شناسایی شد و به تعطیلی کشید.
با توجه به برگزاری ١٣ سال سوگواره شعر عاشورایی فارس، شهرستان ارسنجان و هنرمندان و این اداره آمادگی کامل را دارد که جشنواره شعر رضوی را به صورت استانی یا منطقه ای برگزار نماید.
محور ارسنجان- خرامه یکی از محورهای مهم استان فارس است که عدم تکمیل آن نه تنها سبب بروز تصادفات متعدد می‌شود بلکه ۲ شهرستان ارسنجان و خرامه را در بن‌بست قرار داده است.
عاون محیط زیست طبیعی و تنوع زیستی سازمان محیط زیست تاکید کرد که بهترین راهکار برای رونق طبیعت گردی، استفاده از توان جوامع محلی است.